Strona główna
     
O firmie Historia Oferta Realizacje Referencje Kontakt
 

 

 

 

ENSO tel./fax 91 453 11 01
kom. 695 359 052
kom. 663 88 88 00

BIURO: 71-178 Szczecin
ul. Derdowskiego 8


Witamy! Dziś piątek, 21 września 2018 r, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Untitled Document

O firmie ENSOFirma ENSO zajmuje się obsługą inwestycji budowlanych i remontowych w zakresie instalacji elektro-energetycznych i teletechnicznych.

W ramach współpracy oferujemy pomoc w przygotowaniu koncepcji i projektów oraz uzyskaniu wymaganych uzgodnień i pozwoleń.

Wykonując swoje zadania korzystamy z materiałów o pewnej jakości, nie boimy się działać na rozwiązaniach najnowszych, jakie oferuje współczesna technologia.

Oferujemy realizacje najwyższej jakości, dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy indywidualną wycenę zapewniając pełną gwarancję wykonanej realizacji.

Poprzez współpracę z projektantami, architektami oraz innymi firmami budowlanymi możemy wykonywać prace w relatywnie krótkim czasie i przy konkurencyjnych cenach.

Nasza kadra pracownicza posiada niezbędne uprawnienia budowlane i kwalifikacyjne elektryczne do wykonywania prac na stanowisku eksploatacji i dozoru w zakresie obsługi, konserwacji i napraw a także w zakresie kontrolno - pomiarowym i montażowym.Wtamy w serwisie ENSO

2006-01-14
Serdecznie Witamy Państwa w serwisie ENSO. Mamy nadzieję, że pozwoli on Państu uzyskac wszytkie potrzebne informacje na temat firmy ENSO.

ENSO certyfikowane

2006-01-13
Miło nam poinformować o zdobuciu kolejnego certyfikatu uprawniającego do realizacji kontraktów na terenie woj. Zachodniopomorkiego. Dokument ten jest potwierdzeniem realizowanch działań podwyższania jakości firmy ENSO.

Szczególne wyzwanie

2005-11-14
Frima ENSO wygrała przetarg na realizację zadania elektryfikacji pomieszeń. Na szczególna uwagę zasługuje ponadstandardowa zożoność projektu. Powieżenie firmie ENSO tak złozonego projektu potwierdza wysoką specjalizacje firmy.

   
 
O firmie Historia Oferta Realizacje Referencje Kontakt News Mapa serwsiu