Strona główna
     
O firmie Historia Oferta Realizacje Referencje Kontakt
 

 

 

 

ENSO tel./fax 91 453 11 01
kom. 695 359 052
kom. 663 88 88 00

BIURO: 71-178 Szczecin
ul. Derdowskiego 8


Witamy! Dziś piątek, 21 września 2018 r, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Untitled Document

Historia firmy ENSOFirma ENSO zbiera swoje doswiadczenia na rynku elektrotechniki już od 1998 roku.
Powstała z inicjatywy absolwenta Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej pod nazwą ADLER Usługi Elektroinstalacyjne.

Początkowo działalność firmy operała się na doświadczeniach wyniesionych z pracy w trakcie studiów współpracując z firmami techniki scenicznej.

Wykonywane były w tym czasie instalacje techniczne oraz instalacje zasilania terenów imprez masowych typu Szczecińskie Dni Morza, Szczecińska Majówka czy też Orkiestra Świątecznej Pomocy w Szczecinie.

Prowadzony był też nadzór techniczny pozwalający na prawidłowy i bezpieczny przebieg imprez.
Ponadto wykonywane były montaże instalacji elektrycznych domów i mieszkań oraz montaż instalacji naglośnieniowych, radiowęzłowych i przywoławczych oraz instalacji oświetleniowych.

Kolejne doświadczenia oraz uprawnienia nabyte w trakcie pracy w innych firmach branży elektroenergetycznej przy realizacji np. największej wówczas w Polsce farmy elektrowni wiatrowych w m. Zagórze gm. Wolin pozwoliły otworzyć się szerzej na rynek wykonawstwa w tej dziedzinie.Wtamy w serwisie ENSO

2006-01-14
Serdecznie Witamy Państwa w serwisie ENSO. Mamy nadzieję, że pozwoli on Państu uzyskac wszytkie potrzebne informacje na temat firmy ENSO.

ENSO certyfikowane

2006-01-13
Miło nam poinformować o zdobuciu kolejnego certyfikatu uprawniającego do realizacji kontraktów na terenie woj. Zachodniopomorkiego. Dokument ten jest potwierdzeniem realizowanch działań podwyższania jakości firmy ENSO.

Szczególne wyzwanie

2005-11-14
Frima ENSO wygrała przetarg na realizację zadania elektryfikacji pomieszeń. Na szczególna uwagę zasługuje ponadstandardowa zożoność projektu. Powieżenie firmie ENSO tak złozonego projektu potwierdza wysoką specjalizacje firmy.

   
 
O firmie Historia Oferta Realizacje Referencje Kontakt News Mapa serwsiu